Utvecklat av
Anmälda spelare för 3-manna DM 2019/2020
Tillbaka
Följande spelare och lag är anmälda till 3-manna DM 2019/2020:
Namn
Klubb
Klass
Start
Anette Landh Jonsson
BK Alley Team
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Camilla Larsson
BK Alley Team
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Fatima Carlsson
BK Alley Team
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Jennifer Carlsson
BK Alley Team
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Susanne Jonasson
BK Alley Team
Dam
Söndagen den 20 oktober 15:00
Susanne Zakrisson
BK Alley Team
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Annika Eriksson
BK Birger (n)
Dam
Lördagen den 12 oktober 12:00
Lena Lindblom
BK Birger (n)
Dam
Lördagen den 12 oktober 12:00
Ann Britt Östensson
BK Calluna Borås
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Karin Hjertén
BK Calluna Borås
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Karin Johansson
BK Calluna Borås
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Madelene Carlstrand
BK Calluna Borås
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Marie Carlstrand
BK Calluna Borås
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Susanne Brink
BK Calluna Borås
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Jonatan Johansson
BK Håvås
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Olle Rasmussen
BK Joker
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Jenny Karlsson
BK Kåess
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Jimmy Nordvall
BK Kåess
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Mattias Tiveljung
BK Kåess
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Tony Sanfridsson
BK Kåess
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Christian Larsson
BK Lidex
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Jonny Bragd
BK Lidex
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Albin Sandberg
BK Loet
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Ulrika Heuvelman
BK Obelix
Dam
Söndagen den 20 oktober 15:00
Anette Claesson
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Anneli Göransson
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Annika Ström
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Charlotta Malmer
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Hanna Lindberg
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Josefin Andersson
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Lena-Marie Bengtsson
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Olivia Malmer
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Susanne Johansson
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Tilda Lindberg
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Ulla Fredriksson
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Victor Lindberg
BK Oden Falköping
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Annica Andersson
BK Skrufscha
Dam
Lördagen den 12 oktober 12:00
Beatrice Branell
BK Skrufscha
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Birgitta Nolstrand
BK Skrufscha
Dam
Söndagen den 20 oktober 15:00
Emil Johansson
BK Skrufscha
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Jessica Nilsson
BK Skrufscha
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Maria Andersson
BK Skrufscha
Dam
Söndagen den 20 oktober 15:00
Robert Steén
BK Skrufscha
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Ulla Nordström
BK Skrufscha
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Barbro Erlandsson
BK Team Trollhättan
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Yvonne Nordqvist
BK Team Trollhättan
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Anton Adolfsson
BK Wik
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Jan Sunnercrantz
BK Wik
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Erik Bengtsson
Borås GIF BK
Herr
Lördagen den 5 oktober 12:00
Joakim Englund
Borås GIF BK
Herr
Lördagen den 5 oktober 12:00
John Johansson
Borås GIF BK
Herr
Lördagen den 5 oktober 12:00
Daniel Johansson
Falköpings AIK BK
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Jonny Fritzon
Falköpings AIK BK
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Ola Andersson
Falköpings AIK BK
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Tommy Andersson
Falköpings AIK BK
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Annika Hulén
Götene BK
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Christos Konstantakopoulos
Götene BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Erik Johansson
Götene BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Felix Lugn
Götene BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Fredric Martinsen
Götene BK
Herr
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Fredrik Johansson-Westlund
Götene BK
Herr
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Jerry Seth
Götene BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Karin Roth
Götene BK
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Lisbet Hedberg
Götene BK
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Marie Larsson
Götene BK
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Marita Jansson
Götene BK
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Mats Hulén
Götene BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Oscar Persson
Götene BK
Herr
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Robin Ljungkvist
Götene BK
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Solveig Johansson
Götene BK
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Wilhelm Hulén
Götene BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Julia Björnberg
Hjo Bowlingklubb
Dam
Lördagen den 12 oktober 12:00
Jennie Andersson
Kvänums BK
Dam
Söndagen den 20 oktober 15:00
Mikael Lundgren
Kvänums BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Rasmus Åkerstedt
Kvänums BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Susanne Gustavsson
Kvänums BK
Dam
Söndagen den 20 oktober 15:00
Sören Berggren
Kvänums BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Tomas Ringeby
Kvänums BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Albin Wahlström
Marbodals BS
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Emma Janson
Marbodals BS
Dam
Lördagen den 12 oktober 12:00
Henrik Blomqvist
Marbodals BS
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Joakim Wetterstrand
Marbodals BS
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Johan Nilsson
Marbodals BS
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Lars-Johan Björk
Marbodals BS
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Lars-åke Skatt
Marbodals BS
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Marie Carlbom
Marbodals BS
Dam
Lördagen den 12 oktober 12:00
Mats Wahlström
Marbodals BS
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Morgan Carlsson
Marbodals BS
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Per Gilbertsson
Marbodals BS
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Elisabeth Söderström
Skövde AIK BK
Dam
Söndagen den 20 oktober 15:00
Jesper Kyrk
Skövde AIK BK
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Joakim Rickardson
Skövde AIK BK
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Maria Boström
Skövde AIK BK
Dam
Söndagen den 20 oktober 15:00
Sandra Sandberg
Skövde AIK BK
Dam
Söndagen den 20 oktober 15:00
Stefan Olofsson
Skövde AIK BK
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Alexander Holm
Team Alingsås BC
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Arne Moberg
Team Alingsås BC
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Emanuel Jonsson
Team Alingsås BC
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Gustaf Johansson
Team Alingsås BC
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
James Blomgren
Team Alingsås BC
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Joakim West
Team Alingsås BC
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Lucas Fjällborg
Team Alingsås BC
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Mikael Pettersson
Team Alingsås BC
Herr
Torsdagen den 3 oktober 18:00
Mikael Roos
Team Alingsås BC
Herr
Torsdagen den 3 oktober 18:00
Niklas Elvesten
Team Alingsås BC
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Rickard Dahllöf
Team Alingsås BC
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
Robin Skans
Team Alingsås BC
Herr
Torsdagen den 3 oktober 18:00
Sebastian Friberg
Team Alingsås BC
Herr
Lördagen den 12 oktober 12:00
William Hernlind
Team Alingsås BC
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Agneta Hult
Team Dolphins Bowlingklubb
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Bosse Jahn
Team Dolphins Bowlingklubb
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Charlotta Olsen
Team Dolphins Bowlingklubb
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Gabriella Johansson
Team Dolphins Bowlingklubb
Dam
Söndagen den 13 oktober 12:00
Henrik Linder
Team Dolphins Bowlingklubb
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Ingrid Litsegård
Team Dolphins Bowlingklubb
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Julius Nolstrand
Team Dolphins Bowlingklubb
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Siv Persson
Team Dolphins Bowlingklubb
Dam
Torsdagen den 10 oktober 18:00
Adam Larsson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Bengt Ahlstrand
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Casper Samuelsson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Christoffer Ivarsson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Dennis Niklasson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Erik Ahlstrand
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Lukas Niklasson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Martin Forsell
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Mattias Israelsson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
Per Bergqvist
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00
Stefan Wulcan
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 20 oktober 15:00
David Sandberg
Wåxnäs BC
Herr
Söndagen den 13 oktober 12:00