Västergötlands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 12 oktober 12:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda lag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Jimmy Nordvall BK Kåess Herr
  Mattias Tiveljung BK Kåess Herr
  Tony Sanfridsson BK Kåess Herr
2. Daniel Johansson Falköpings AIK BK Herr
  Ola Andersson Falköpings AIK BK Herr
  Tommy Andersson Falköpings AIK BK Herr
3. Christian Larsson BK Lidex Herr
  Jan Sunnercrantz BK Lidex Herr
  Jonny Bragd BK Lidex Herr
4. Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Herr
  Gustaf Johansson Team Alingsås BC Herr
  Joakim West Team Alingsås BC Herr
  Sebastian Friberg Team Alingsås BC Herr
5. Annica Andersson BK Birger Dam
  Annika Eriksson BK Birger Dam
  Lena Lindblom BK Birger Dam
6. Anton Adolfsson Team Alingsås BC Herr
  James Blomgren Team Alingsås BC Herr
  Rickard Dahllöf Team Alingsås BC Herr
7. Albin Wahlström Marbodals BS Herr
  Henrik Blomqvist Marbodals BS Herr
  Joakim Wetterstrand Marbodals BS Herr
8. Johan Nilsson Marbodals BS Herr
  Lars-Johan Björk Marbodals BS Herr
  Mats Wahlström Marbodals BS Herr
9. Jonny Fritzon Marbodals BS Herr
  Lars-åke Skatt Marbodals BS Herr
  Morgan Carlsson Marbodals BS Herr
10. Emma Janson Marbodals BS Dam
  Julia Björnberg Marbodals BS Dam
  Marie Carlbom Marbodals BS Dam
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
11. Albin Wahlström Marbodals BS Herr
12. Anton Adolfsson Team Alingsås BC Herr
13. Christian Larsson BK Lidex Herr
14. Daniel Johansson Falköpings AIK BK Herr
15. Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Herr
16. Gustaf Johansson Team Alingsås BC Herr
17. Henrik Blomqvist Marbodals BS Herr
18. James Blomgren Team Alingsås BC Herr
19. Jan Sunnercrantz BK Lidex Herr
20. Jimmy Nordvall BK Kåess Herr
21. Joakim West Team Alingsås BC Herr
22. Joakim Wetterstrand Marbodals BS Herr
23. Johan Nilsson Marbodals BS Herr
24. Jonny Bragd BK Lidex Herr
25. Jonny Fritzon Marbodals BS Herr
26. Lars-Johan Björk Marbodals BS Herr
27. Lars-åke Skatt Marbodals BS Herr
28. Mats Wahlström Marbodals BS Herr
29. Mattias Tiveljung BK Kåess Herr
30. Morgan Carlsson Marbodals BS Herr
31. Ola Andersson Falköpings AIK BK Herr
32. Rickard Dahllöf Team Alingsås BC Herr
33. Sebastian Friberg Team Alingsås BC Herr
34. Tommy Andersson Falköpings AIK BK Herr
35. Tony Sanfridsson BK Kåess Herr
36. Annica Andersson BK Birger Dam
37. Annika Eriksson BK Birger Dam
38. Emma Janson Marbodals BS Dam
39. Julia Björnberg Marbodals BS Dam
40. Lena Lindblom BK Birger Dam
41. Marie Carlbom Marbodals BS Dam
42. Reserverad plats    
43. Reserverad plats    
44. Reserverad plats    
45. Reserverad plats    
46. Reserverad plats    
47. Reserverad plats    
48. Reserverad plats    
49. Reserverad plats    
50. Reserverad plats    
51. Reserverad plats    
52. Reserverad plats    
53. Reserverad plats    
54. Reserverad plats    
55. Reserverad plats    
56. Reserverad plats    
57. Reserverad plats    
58. Reserverad plats    
59. Reserverad plats    
60. Reserverad plats    
61. Reserverad plats    
62. Reserverad plats    
63. Reserverad plats    
64. Reserverad plats    
65. Reserverad plats