Västergötlands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för 3-manna DM 2019/2020

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till 3-manna DM 2019/2020:


Namn

Klubb

Klass

Start
Adam Larsson Team Mariestad BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Agneta Hult BK Team Trollhättan Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Albin Sandberg Team Alingsås BC Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Albin Wahlström Marbodals BS Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Alexander Holm Kvänums BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Anette Claesson BK Oden Falköping Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Anette Jonsson BK Alley Team Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Ann Britt Östensson BK Calluna Borås Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Anneli Göransson BK Oden Falköping Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Annica Andersson BK Birger Dam Lördagen den 12 oktober 12:00
Annika Eriksson BK Birger Dam Lördagen den 12 oktober 12:00
Annika Hulén Götene BK Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Annika Ström BK Oden Falköping Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Arne Moberg Team Alingsås BC Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Barbro Erlandsson BK Team Trollhättan Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Beatrice Branell BK Skrufscha Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Bengt Ahlstrand Team Mariestad BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Birgitta Nolstrand BK Skrufscha Dam Söndagen den 20 oktober 15:00
Bosse Jahn Trollhättan Dolphins BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Camilla Larsson BK Alley Team Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Casper Samuelsson Team Mariestad BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Charlotta Malmer BK Oden Falköping Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Charlotta Olsen BK Team Trollhättan Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Christian Larsson BK Lidex Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Christoffer Ivarsson Kvänums BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Christos Konstantakopoulos Götene BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Daniel Johansson Falköpings AIK BK Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
David Sandberg Skövde AIK BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Dennis Niklasson Team Mariestad BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Elisabeth Söderström Skövde AIK BK Dam Söndagen den 20 oktober 15:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Emil Johansson Trollhättan Dolphins BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Emma Janson Marbodals BS Dam Lördagen den 12 oktober 12:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Erik Bengtsson Borås GIF BK Herr Lördagen den 5 oktober 12:00
Erik Johansson Götene BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Fatima Carlsson BK Team Trollhättan Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Felix Lugn Götene BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Fredric Martinsen Götene BK Herr Torsdagen den 10 oktober 18:00
Fredrik Johansson-Westlund Götene BK Herr Torsdagen den 10 oktober 18:00
Gabriella Johansson BK Team Trollhättan Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Hanna Lindberg BK Oden Falköping Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Henrik Blomqvist Marbodals BS Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Henrik Linder Trollhättan Dolphins BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Ingrid Litsegård BK Team Trollhättan Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
James Blomgren Team Alingsås BC Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Jan Sunnercrantz BK Lidex Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Jennie Andersson Kvänums BK Dam Söndagen den 20 oktober 15:00
Jennifer Carlsson BK Team Trollhättan Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Jenny Karlsson BK Skrufscha Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Jerry Seth Götene BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Jesper Kyrk Skövde AIK BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Jessica Nilsson BK Skrufscha Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Jimmy Nordvall BK Kåess Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Joakim Englund Borås GIF BK Herr Lördagen den 5 oktober 12:00
Joakim Rickardson Skövde AIK BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Joakim West Team Alingsås BC Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Joakim Wetterstrand Marbodals BS Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Johan Nilsson Marbodals BS Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
John Johansson Borås GIF BK Herr Lördagen den 5 oktober 12:00
Jonatan Johansson Trollhättan Dolphins BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Jonny Bragd BK Lidex Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Jonny Fritzon Marbodals BS Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Josefin Andersson BK Oden Falköping Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Julia Björnberg Marbodals BS Dam Lördagen den 12 oktober 12:00
Julius Nolstrand Trollhättan Dolphins BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Karin Hjertén BK Calluna Borås Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Karin Johansson BK Calluna Borås Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Karin Roth Götene BK Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Lars-åke Skatt Marbodals BS Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Lena Lindblom BK Birger Dam Lördagen den 12 oktober 12:00
Lena-Marie Bengtsson BK Oden Falköping Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Lisbet Hedberg Götene BK Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Lukas Niklasson Team Mariestad BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Madelene Carlstrand BK Calluna Borås Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Maria Andersson BK Skrufscha Dam Söndagen den 20 oktober 15:00
Maria Boström Skövde AIK BK Dam Söndagen den 20 oktober 15:00
Marie Carlbom Marbodals BS Dam Lördagen den 12 oktober 12:00
Marie Carlstrand BK Calluna Borås Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Marie Larsson Götene BK Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Marita Jansson Götene BK Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Martin Forsell Team Mariestad BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Mats Hulén Götene BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Mats Wahlström Marbodals BS Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Mattias Israelsson Team Mariestad BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Mattias Tiveljung BK Kåess Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Mikael Lundgren Kvänums BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Mikael Pettersson Team Alingsås BC Herr Torsdagen den 3 oktober 18:00
Mikael Roos Team Alingsås BC Herr Torsdagen den 3 oktober 18:00
Morgan Carlsson Marbodals BS Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Niklas Elvesten Team Alingsås BC Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Ola Andersson Falköpings AIK BK Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Olivia Malmer BK Oden Falköping Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Olle Rasmussen Team Mariestad BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Oscar Persson Götene BK Herr Torsdagen den 10 oktober 18:00
Per Bergqvist Team Mariestad BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Per Gilbertsson BK Oden Falköping Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Rasmus Åkerstedt Kvänums BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Rickard Dahllöf Team Alingsås BC Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Robert Steén Trollhättan Dolphins BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Robin Skans Team Alingsås BC Herr Torsdagen den 3 oktober 18:00
Sandra Sandberg Skövde AIK BK Dam Söndagen den 20 oktober 15:00
Sebastian Friberg Team Alingsås BC Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Siv Persson BK Team Trollhättan Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Solveig Johansson Götene BK Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Stefan Olofsson Skövde AIK BK Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Susanne Brink BK Calluna Borås Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Susanne Gustavsson Kvänums BK Dam Söndagen den 20 oktober 15:00
Susanne Johansson BK Oden Falköping Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Susanne Jonasson Kvänums BK Dam Söndagen den 20 oktober 15:00
Susanne Zakrisson BK Alley Team Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Sören Berggren Kvänums BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Tilda Lindberg BK Oden Falköping Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Tomas Ringeby Kvänums BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Tommy Andersson Falköpings AIK BK Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Tony Sanfridsson BK Kåess Herr Lördagen den 12 oktober 12:00
Ulla Fredriksson BK Oden Falköping Dam Söndagen den 13 oktober 12:00
Ulla Nordström BK Skrufscha Dam Torsdagen den 10 oktober 18:00
Ulrika Heuvelman BK Skrufscha Dam Söndagen den 20 oktober 15:00
Victor Lindberg BK Oden Falköping Herr Söndagen den 13 oktober 12:00
Wilhelm Hulén Götene BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
William Hernlind Kvänums BK Herr Söndagen den 20 oktober 15:00
Yvonne Nordqvist BK Team Trollhättan Dam Söndagen den 13 oktober 12:00